Dodávatelia - Vybavenie pre zámočníkov a kľúčové služby

 
 
 
 

Zámočnícke potreby - naši dodávatelia

Na stránke zamocnicke-potreby.sk nájdete produkty celosvetových výrobcov určené na vybavenie pre zámočníkov a zariadenie pre kľúčové služby.
Našimi hlavnými dodávateľmi sú :

WENDT - Nemecký výrobca zariadení na núdzové otváranie dverí a zámkov. Spoločnosť WENDT má patentovaných veľa produktov vlastnej výroby,
ktoré sú určené na vybavenie pre zámočníkov pracujúcich priamo u zákazníka. Špecialitou sú dekódovacie a otváracie zámočnícke potreby na otváranie zámkov a dverí najpredávanejších vozidiel vyrobených v západnej Európe. Dodávateľ WENDT uspokojí aj priaznivcov lockpick techniky.

SOUTHORD - Americký výrobca kvalitných planžiet pre zámočníkov. Spoločnosť SOUTHORD vyrába planžety na klasické stavítkové, lamelové a trubkové zámky. Southord výrobky doporučujeme ako základné náradie pre nadšencov venujúcim sa lockpick technikám.

HPC - Dodávateľ špecializujúci sa na zariadenie pre kľúčové služby, vybavenie pre zámočníkov a zámočnícke potreby na otváranie dveí a zámkov motorových vozidiel. Výrobca HPC ponúka pre zámočníkov aj planžety na európske cylindrické zámky.

LISHI - Originálne a patentované planžety na otváranie zámkov a dverí motorových vozidiel posledných generácií.

KLOM - Významný dodávateľ prostiedkov na núdzové otváranie dverí motorových vozidiel. Výrobný program obsahuje základné zámočnícke potreby.
Zaujímavosťou sú špecialne prostriedky pre zákazníkov, ktorý majú ako hobby lockpick techniky otvárania zámkov.

SOUBER TOOLS - Európska spoločnosť zameraná na zariadenie pre kľúčové služby. Sortiment obsahuje prípravky na skladanie, rozoberanie zámkov a jedinečnú sadu prípravkov na otváranie plastových dverí, ktoré sú zaseknuté alebo pokazené.
V sortimente je zakladné vybavenie pre zámočníkov, ktoré by Vám nemalo chýbať.